Aktualności

Spotkanie informacyjne dla Partnerów KSOW - aktualizacja

Uprzejmie informujemy, iż spotkanie konsultacyjne dotyczące realizacji operacji przez Partnerów KSOW zaplanowane w sali Herbowej zostaje przeniesione do Sali Okrągłej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego (ul. Okopowa 21/27).


Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla Partnerów KSOW

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne dotyczące realizacji operacji przez Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Pomocy technicznej objętej Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które odbędzie się w dniu 3 lutego 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego (ul. Okopowa 21/27, Gdańsk).


Rusza kolejny konkurs na operacje typu „Scalanie gruntów” w ramach PROW 2014-2020

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Scalanie gruntów" w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa" objętego PROW 2014-2020.


Pomorska wieś oczami dzieci

Wicemarszałek województwa pomorskiego Wiesław Byczkowski wręczył nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego o tematyce unijnej pt. „Tu jest moje miejsce – Pomorskie!" podczas uroczystej gali podsumowującej, która odbyła się 7 grudnia 2016 roku w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.


Rusza konkurs na operacje typu „Gospodarka wodno - ściekowa” w ramach PROW 2014-2020

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Gospodarka wodno – ściekowa" w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" objętego PROW na lata 2014-2020.


Najczęściej czytane