KSOW
Stock Photo - Euro

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w województwie pomorskim, które w 2018 roku odbędą się w dniach 11-13 maja.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich w województwie pomorskim, które w 2018 roku odbędą się w dniach 11-13 maja.

Na terenie województwa pomorskiego wydarzenie odbędzie się po raz szósty. DOFE jest akcją skupiającą przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich.

Podczas trzech dni akcji zachęcamy Państwa do otwarcia po raz kolejny drzwi przed mieszkańcami regionu, do najciekawszych projektów unijnych realizowanych w naszym województwie.

Wszystkie pomorskie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i Internecie oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne.

Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas

Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 kwietnia br.

Zaproszenie Marszałka Województwa Pomorskiego

Regulamin DOFE

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z Martyną Sawicką, tel. 58 32 68 175, e-mail: m.sawicka@pomorskie.eu.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk