KSOW
Dni Otwarte Funduszy Europejskich - plakat

Planuj weekend z Funduszami Europejskimi: 17-19 września 2021!

Jak co roku, Pomorskiego nie zabraknie podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zapraszamy na Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 17-19 września 2021 r. w formule hybrydowej: stacjonarnie oraz on-line.

Na świeżym powietrzu… i wirtualnie…

Zachęcamy Was do odwiedzenia nie tylko przygotowanych atrakcji w naszym województwie, ale również w całej Polsce. Będziecie mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, porozmawiać z ekspertami, odwiedzić parki, muzea, zamki, ogrody botaniczne, uczestniczyć w festynach, grach terenowych i zawodach sportowych na świeżym powietrzu.
Dodatkowo, z mnóstwa atrakcji będziecie mogli skorzystać on-line, bez wychodzenia z domu, gdyż projektodawcy przygotowali dla Was wiele ciekawych wirtualnych spacerów, zabaw i quizów. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród!

Gdzie znaleźć atrakcje?

Wystarczy wejść na stronę dniotwarte.eu, w Wydarzenia 2021 i wyszukać interesujący Was dzień, województwo lub ulubioną kategorię.
W województwie pomorskim odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń i każdy znajdzie coś dla siebie.
Śledźcie na bieżąco nasze profile na Facebooku Instagramie i sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowali dla Was beneficjenci środków unijnych na Pomorzu i nie tylko.

Spędźcie nami fantastyczny weekend 17-19 września! DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Was na niej zabraknąć!

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk