KSOW
Zapraszamy do udziału w konkursie „Kaszubska Marszruta w Obiektywie”

Zapraszamy do udziału w konkursie „Kaszubska Marszruta w Obiektywie”

Od 1 sierpnia można przesyłać zdjęcia do konkursu fotograficznego „Kaszubska Marszruta w Obiektywie”. Wystarczy w ciekawy sposób uwiecznić na zdjęciu miejsca znajdujące się na trasie Kaszubskiej Marszruty. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 sierpnia 2022 roku.

Kaszubska Marszruta to miejsce, którego nie trzeba przedstawiać – ponad 180 km ścieżek rowerowych wiodących przez malownicze tereny powiatu chojnickiego, m.in. teren Parku Narodowego „Bory Tucholskie”. Zróżnicowany system tras rowerowych oraz atrakcyjne turystycznie i krajobrazowo okolice stanowią doskonałe źródło inspiracji dla fotograficznych kadrów.

Najciekawsze zdjęcia zgłoszone do konkursu zostaną wykorzystane w stworzeniu kalendarza promującego Kaszubską Marszrutę.

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich mieszkających na terenie województwa pomorskiego.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie jednego zdjęcia spełniającego wymagania regulaminu wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym do dnia 31 sierpnia 2022 r. na adres organizatora konkursu – Starostwa Powiatowego w Chojnicach. Zgłoszenia można składać osobiście do Biura Obsługi Interesantów, pocztą, kurierem lub drogą elektroniczną na adres: biuro.funduszy@powiat.chojnice.pl.

Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne!

Więcej szczegółów dotyczących zasad nadsyłania fotografii i praw autorskich znajduje się w regulaminie konkursu fotograficznego.

______________________________________

Do pobrania:

Regulamin konkursu – pobierz plik

Plakat informacyjny – pobierz plik

Konkurs organizowany jest przez Powiat Chojnicki w ramach projektu „Promocja szlaków rowerowych w Powiecie Chojnickim – Kaszubska Marszruta w obiektywie” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Celem projektu jest promocja lokalnego produktu turystycznego, którym jest szlak rowerowy „Kaszubska Marszruta” oraz wykreowanie potencjału turystycznego i rozwój współpracy  w wymiarze usługowym i społecznym pomiędzy podmiotami prywatnymi i publicznymi w zakresie branży związanej z turystyką rowerową przez dążenie do wdrożenia formuły „wsi wielofunkcyjnej”.

 

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk