KONKURS
Zapraszamy do wzięcia udziały w XVI edycji EKOGALI

Zapraszamy do wzięcia udziały w XVI edycji EKOGALI

Serdecznie zapraszamy producentów żywności ekologicznej i tradycyjnej do wzięcia udziału w XVI edycji EKOGALI, która odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2022 r. w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowym „Podpromie” w Rzeszowie.

XVI EKOGALA – Międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości to wydarzenie, które realizowane jest już od kilku lat przez Marszałka Województwa Podkarpackiego – Władysława Ortyla. Wydarzenie to ma na celu podnoszenie wiedzy ekologicznej i promocję żywności wysokiej jakości.

Podczas wydarzenia będzie można m.in.: zapoznać się z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności i produktów wysokiej jakości, oraz wziąć udział w zaplanowanych konferencjach, prezentacjach i degustacjach. Udział w międzynarodowych targach jest także znakomitą sposobnością do nawiązania kontaktów handlowych z partnerami z kraju i poza jego granicami.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY WSZYSTKICH PRODUCENTÓW ŻYWNOŚCI EKOLOGICZNEJ I TRADYCYJNEJ Z WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TARGACH!

Regulamin, formularz rejestracyjny oraz wszelkie inne informacje dotyczące XVI edycji EKOGALI można znaleźć na stronie www.ekogala.eu.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk