DOFE
Rejestracja do X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich do 7 kwietnia 2023

Rejestracja do X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich do 7 kwietnia 2023

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się w dniach 12-14 maja w formule stacjonarnej. DOFE to wydarzenie skupiające przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów korzystających z Funduszy Europejskich na terenie całego kraju.

Zapraszamy do organizacji Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Państwa projektach: zwiedzanie, udostępnienie bezpłatne lub ze zniżką codziennej oferty, organizacja dodatkowego wydarzenia, warsztaty, gry lub zabawy dla dzieci i ich opiekunów itp.

 

To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji, to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, szpitali, zakładów produkcyjnych a nawet oczyszczalni ścieków, również ciekawi i przyciąga mieszkańców nie tylko z województwa pomorskiego.

 

Jak zgłosić wydarzenie?

Beneficjenci mogą zakładać konto i logować się do panelu na stronie www.dniotwarte.eu . W panelu znajdują się m.in. informacje o tym, jak prawidłowo opisać wydarzenie.
Zgłaszanie wydarzeń na DOFE jest również możliwe bez konieczności zakładania konta i logowania.

Termin zgłaszania wydarzeń do DOFE 2022 upływa 7 kwietnia 2023

Regulamin udziału w akcji dostępny jest na stronie – https://dniotwarte.eu/regulamin

 

Pakiet materiałów dla Beneficjentów

Beneficjenci którzy zgłoszą się do DOFE otrzymają pakiet materiałów promocyjnych. W skład pakietu wejdą następujące materiały – t-shirt (4 szt.), tatuaż dla dzieci (50 szt.), balon (30 szt.), worek (50 szt.), smycz z uchwytem na telefon (50 szt.), zawieszka do bagażu (50 szt.).

Przekazanie materiałów promocyjnych nastąpi nie później niż do 10.05.2023 r.

 

Regulamin DOFE 2023 wraz z załącznikami i wizualizacją znajduje się na stronie internetowej: https://www.rpo.pomorskie.eu/-/dni-otwarte-funduszy-europejskich-2023-ruszyla-rejestracja-do-x-edycji-akcji-

 

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk