KSOW
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym dla pszczelarzy!

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym dla pszczelarzy!

Przyszedł czas, aby pochwalić się miejscami, gdzie pszczoły pracują nad produkcją płynnego złota. Zrób zdjęcie swojej pasieki i weź udział w konkursie! Prace można zgłaszać do 21 lipca 2023 r.

Konkurs skierowany jest do środowiska pszczelarzy prowadzących pasieki na terenie województwa pomorskiego, zamieszkujących obszary wiejskie.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie zdjęć spełniających wymagania regulaminu wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym do dnia 21 lipca 2023 r. do godz. 14.00 na adres organizatora konkursu – Urząd Gminy w Pszczółkach, ul. Pomorska 18, 83-032 Pszczółki, na adres mailowy Urzędu Gminy w Pszczółkach: urzad@pszczolki.pl lub na adres skrytki ePUAP: /2204062/skrytka.

Konkurs organizowany jest przez Gminę Pszczółki w ramach projektu „Akademia Pszczelarza”. Jego celem jest nagrodzenie zaangażowania w dbałość o estetykę pasiek i ich otoczenia oraz upowszechnienia wiedzy o prowadzonych pasiekach.

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w konkursie można uzyskać pod nr tel. 786 957 460.

Do pobrania:

Regulamin – pobierz plik

______________________________________

Projekt „Akademia Pszczelarza” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, plan operacyjny na lata 2022-2023

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk