DOFE
Sport, relaks i zabawa – świętuj z nami DOFE i 20 lat w UE!

Sport, relaks i zabawa – świętuj z nami DOFE i 20 lat w UE!

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowych imprezach z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą się w dniach 10-11 maja i w tym roku są częścią obchodów 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. To doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu i odkrywania miejsc, które powstały dzięki Funduszom Europejskim.

 

W ramach obchodów planowane są różnorodne atrakcje.

Gmina Cedry Wielkie organizuje imprezy sportowe na boiskach wielofunkcyjnych w Trutnowach, Wocławach oraz w Cedrach Małych. Będzie to doskonała okazja do spróbowania swoich sił w nowych dyscyplinach, rywalizacji w przyjaznej atmosferze oraz poznania tajników sportu pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Wydarzenia w gminie Cedry Wielkie odbędą się w piątek 10 maja w godzinach od 9:00 do 15:00.

Gmina Pruszcz Gdański zaprasza do wspólnego spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu podczas imprezy sportowo-rodzinnej „Dzień na Skarpie”, która odbędzie się w Straszynie. zachęca do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla dzieci i rodziców przewidziane są rozmaite atrakcje, m.in. zajęcia z animatorami, którzy zapewnią niezapomnianą rozrywkę i edukację.

„Dzień na Skarpie” w Straszynie odbędzie się w sobotę 11 maja w godzinach od 10:00 do 12:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zaplanowanych wydarzeniach! To doskonała okazja, aby aktywnie spędzić czas razem z rodziną i przyjaciółmi, zobaczyć miejsca w okolicy, które powstały dzięki unijnemu dofinansowaniu i skorzystać z przygotowanych atrakcji.

Dołączcie do nas i wspólnie świętujmy 20-lecie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej poprzez aktywność sportową i integrację społeczności lokalnej!

Więcej imprez oraz informacji o nich znajdziesz na stronie: https://20lat.eu/znajdz-atrakcje-dla-siebie

Przydatne linki
Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk