DEPARTAMENT PROGRAMÓW ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH:
 
  • wykonuje zadania delegowane przez Instytucję Zarządzającą oraz Agencję Płatniczą do samorządów województw, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20;
  • wykonuje zadania Instytucji Pośredniczącej dla działań przypisanych Samorządowi Województwa w ramach Programu Operacyjnego Zrównoważony Rozwój Sektora Rybołówstwa i Nadbrzeżnych Obszarów Rybackich 2007-2013 oraz Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014-20;  
  • wykonuje czynności związane z przygotowaniem, realizacją i rozliczaniem projektów w ramach Pomocy Technicznej w/w programów;
  • wdraża programy i wykonuje czynności niezbędne do udzielenia pomocy finansowej na realizację zadań związanych z rozwojem obszarów wiejskich współfinansowanych ze środków budżetu województwa;
  • zapewnia informowanie społeczności województwa o możliwości współfinansowania projektów w ramach wdrażanych programów, działań i zadań;
  • współpracuje przy przygotowywaniu i opiniowaniu programów regionalnych i sektorowych związanych z rozwojem obszarów wiejskich, w których uczestniczy Województwo;
  • współpracuje ze wszystkimi podmiotami i instytucjami działającymi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich;
  • prowadzi regionalny sekretariat Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

DYREKTOR DEPARTAMENTU
Justyna Durzyńska
 
Z-CY DYREKTORA DEPARTAMENTU
Aneta Gajger
Monika Miklaszewska-Apanowicz
 
Sekretariat:
tel. (058) 32-68-650
fax (058) 32-68-673

Referat wdrażania projektów -W

Kierownik Referatu: Piotr Jaśniewski
tel. 58 32 68 653; email: p.jasniewski@pomorskie.eu ; pokój nr 315

Zespół ds. projektów infrastrukturalnych- WI

Koordynator Zespołu: Justyna Prass
tel. 58 32 68 391, email: j.prass@pomorskie.eu ; pokój nr 304

Joanna Bauza
tel. 58 32 68 394; email: j.bauza@pomorskie.eu ; pokój nr 302

Anna Kloskowska
tel. 58 32 68 654; email: a.kloskowska@pomorskie.eu ; pokój nr 304

Magdalena Marczuk
tel. 58 32 68 658; email: m.marczuk@pomorskie.eu; pokój nr 304

 

Zespół ds. monitoringu i sprawozdawczości - WM

Koordynator Zespołu:   Agnieszka Chomicz
tel. 58 32 68 415; email: a.chomicz@pomorskie.eu; pokój nr 317

Sylwia Dąbrowska 
tel. 58 32 68 328; email: s.dabrowska@pomorskie.eu ; pokój nr 317

Krzysztof Rojek
tel. 58 32 68 391; email: k.rojek@pomorskie.eu; pokój nr 304

Cezary Szulborski
tel. 58 32 68 676; e.mail: c.szulborski@pomorskie.eu ; pokój nr 317

Referat ds. Osi 4 Leader- L

Kierownik Referatu: Katarzyna Glaza
tel. 58 32 68 381; email: k.glaza@pomorskie.eu; pokój nr 305

Tomasz Balak
tel. 58 32 68 383; email: t.balak@pomorskie.eu ; pokój nr 302


Kamila Bistram
tel. 58 32 68 385; email: k.bistram@pomorskie.eu; pokój nr 305

Monika Koczwara
tel. 58 32 68 385; email: m.koczwara@pomorskie.eu; pokój nr 305

Małgorzata Kucharska
tel. 58 32 68 778; email: m.kucharska@pomorskie.eu ; pokój nr 302

Maria Lichołat
tel. 58 32 68 387; email: m.licholat@pomorskie.eu ; pokój nr 302

Anna Narowska
tel. 58 32 68 390; email: a.narowska@pomorskie.eu ; pokój nr 305

Anna Styber-Mielcarek
tel. 58 32 68 385; email: a.mielcarek@pomorskie.eu; pokój nr 305

 

Referat płatności projektów infrastrukturalnych- A

Kierownik Referatu: Maciej Kossakowski
tel. 58 32 68 325; email: m.kossakowski@pomorskie.eu ; pokój nr 2

Małgorzata Chudzik
tel. 58 32 68 369; email: m.chudzik@pomorskie.eu , pokój nr 318

Agnieszka Cybulska
tel. 58 32 68 413; email: a.cybulska@pomorskie.eu, pokój nr 3

Ewa Kraińska
tel. 58 32 68 337; email: e.krainska@pomorskie.eu ; pokój nr 3


Agnieszka Kulikowska-Krawczyk
tel. 58 32 68 757; email: a.kulikowska@pomorskie.eu ; pokój nr 318

Monika Skraińska
tel. 58 32 68 326; email: m.skrainska@pomorskie.eu, pokój nr 318

 

Referat płatności ds. Osi 4 Leader- P

Kierownik Referatu: Aleksandra Liszewska
tel. 58 32 68 483 ; email: a.liszewska@pomorskie.eu; pokój nr 316

Anna Kujawa
tel. 58 32 68 483; email: a.kujawa@pomorskie.eu; pokój nr 316

 
Andrzej Białkowski
tel. 58 32 68 382 ; email: a.bialkowski@pomorskie.eu; pokój nr 310

Grażyna Bistron- Seyda
tel. 58 32 68 376; emial: g.bistron@pomorskie.eu ; pokój nr 3

Małgorzta Grabowska
tel. 58 32 68 392; email: m.grabowska@pomorskie.eu ; pokój nr 310

Emilia Jędrzejewska
tel. 58 32 68 378, email: e.jedrzejewska@pomorskie.eu; pokój nr 310

Małgorzata Motus
tel. 58 32 68 413 ; email: m.motus@pomorskie.eu ; pokój nr 310

Ewelina Rapiej
tel. 58 32 68 484; email: e.rapiej@pomorskie.eu, pokój nr 312

Emilia Świlska
tel. 58 32 68 392; email: e.swilska@pomorskie.eu;  pokój nr 312

 

Referat kontroli- K

Kierownik Referatu: Marta Gajewska- Kaźmierkiewicz
tel. 58 32 68 388 ; .email: m.gajewska@pomorskie.eu; pokój nr 119


Dorota Czernia 
tel. 58 32 68 658; email: d.czernia@pomorskie.eu ; pokój nr 304

Maria Odya
tel. 58 32 68 472, email: m.odya@pomorskie.eu; pokój nr 308

Borys Olechnowicz
tel. 58 32 68 228; email: b.olechnowicz@pomorskie.eu;  pokój nr 132

Jolanta Pudyszak
tel. 58 32 68 486, email: j.pudyszak@pomorskie.eu; pokój nr 308 

Adam Szczepański
tel. 58 32 68 397; email: a.szczepanski@pomorskie.eu ; pokój nr 132


 

Referat zamówień publicznych- Z

Kierownik Referatu: Anna Kapelan
tel. 58 32 68 657 ; email: a.kapelan@pomorskie.eu; pokój nr 306


Regina Borowska
tel. 58 32 68 397; email: r.borowska@pomorskie.eu, pokój nr 132

Urszula Drachusz
tel. 58 32 68 482; email: u.drachusz@pomorskie.eu ; pokój nr 308

Konrad Gajdiss
tel. 58 32 68 336 ; email: k.gajdiss@pomorskie.eu ; pokój nr 132

 

Stanowisko ds. dochodzenia należności- N

Renata Jabłonowska
tel. (58) 32 68 329; email: r.jablonowska@pomorskie.eu; pokój nr 309

Joanna Żarnowska
tel. 58 32 68 329; email: j.zarnowska@pomorskie.eu; pokój nr 309

 

Zespół ds. obsługi Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Koordynator Zespołu: Anna Miętka
tel. (58) 32 68 338; email: a.mietka@pomorskie.eu; pokój nr 314

Karolina Dulanowska 
tel. (58) 32 68 756; email: k.dulanowska@pomorskie.eu; pokój nr 312

Monika Kopiecka
tel. (58) 32 68 753; email: m.kopiecka@pomorskie.eu; pokój nr 312

Małgorzata Szulc
tel. (58) 32 68 338; email: m.szulc@pomorskie.eu; pokój nr 312


Stanowisko ds. pomocy technicznej i promocji- PT

Ewelina Bielecka
tel. 58 32 68 330; email: e.bielecka@pomorskie.eu; pokój nr 314


Anna Zacharewicz
tel. (58) 32 68 377; email: a.zacharewicz@pomorskie.eu; pokój nr 314