Aktualności

Konkurs na realizację projektów z zakresu „Ochrony zabytków i budownictwa tradycyjnego” w ramach PROW na lata 2014-2020 rozstrzygnięty

14 sierpnia Zarząd Województwa Pomorskiego zatwierdził listę projektów i ustalił kolejność przysługiwania pomocy na operacje typu „Ochrona zabytków i budownictwa tradycyjnego" w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Konkurs trwał od 3 kwietnia do 11 maja 2018 r.

FISCHMARKT

W sobotę, 18 sierpnia br. na Ołowiance w Gdańsku, zorganizowana zostanie już 3 edycja wydarzenia pt. „Fischmarkt", czyli targ rybny.

Konkurs KSOW !

Polska wieś przyciąga żywymi tradycjami, przyrodą i gościnnością. Rośnie zainteresowanie turystów coraz bogatszą ofertą opartą na potencjale obszarów wiejskich. Polska Organizacja Turystyczna organizuje konkurs „Na wsi najlepiej", którego celem jest identyfikacja, upowszechnianie i promowanie dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich. Nabór zgłoszeń trwa do 3 sierpnia.
Zarząd Województwa Pomorskiego zatwierdził listę projektów dotyczących „scalania gruntów”

19 czerwca 2018 r. Zarząd Województwa Pomorskiego zatwierdził listę operacji z zakresu „Scalanie gruntów" w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowaniem rolnictwa i leśnictwa" objętego PROW 2014-2020 zgodnie z ocenionym naborem wniosków trwającym w terminie 27 lutego 2018 r. - 3 kwietnia 2018 r.

RODO

Nowe zasady dla Beneficjentów PROW 2014-20 oraz PO Rybactwo i Morze 2014-20

Zapraszamy na  seminarium pn. „Zadania samorządów lokalnych i gospodarczych aktywizujące obszary wiejskie województwa pomorskiego”

Związek Gmin Pomorskich zaprasza na  seminarium pn. „Zadania samorządów lokalnych i gospodarczych aktywizujące obszary wiejskie województwa pomorskiego", które  odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2018 roku w  Centrum Konferencyjnym Continental w Krynicy Morskiej.