Aktualności

Konkurs dla Partnerów KSOW na operacje do realizacji w 2017 r.

Termin składania wniosków o wybór operacji od dnia 10 lutego do dnia 23 lutego 2017 r.

Spotkanie informacyjne dla Partnerów KSOW - aktualizacja

Uprzejmie informujemy, iż spotkanie konsultacyjne dotyczące realizacji operacji przez Partnerów KSOW zaplanowane w sali Herbowej zostaje przeniesione do Sali Okrągłej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego (ul. Okopowa 21/27).

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla Partnerów KSOW

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne dotyczące realizacji operacji przez Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Pomocy technicznej objętej Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które odbędzie się w dniu 3 lutego 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego (ul. Okopowa 21/27, Gdańsk).

Pomorska wieś oczami dzieci

Wicemarszałek województwa pomorskiego Wiesław Byczkowski wręczył nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego o tematyce unijnej pt. „Tu jest moje miejsce – Pomorskie!" podczas uroczystej gali podsumowującej, która odbyła się 7 grudnia 2016 roku w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Tu jest moje miejsce – Pomorskie!”

Znamy zwycięzców konkursu plastycznego dla dzieci o tematyce unijnej pt. „Tu jest moje miejsce – Pomorskie!". Spośród ponad 300 prac plastycznych, które wpłynęły do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, komisja konkursowa wyłoniła dwanaście najbardziej oryginalnych prac.