Aktualności

Konkurs KSOW !

Polska wieś przyciąga żywymi tradycjami, przyrodą i gościnnością. Rośnie zainteresowanie turystów coraz bogatszą ofertą opartą na potencjale obszarów wiejskich. Polska Organizacja Turystyczna organizuje konkurs „Na wsi najlepiej", którego celem jest identyfikacja, upowszechnianie i promowanie dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich. Nabór zgłoszeń trwa do 3 sierpnia.

Zapraszamy na  seminarium pn. „Zadania samorządów lokalnych i gospodarczych aktywizujące obszary wiejskie województwa pomorskiego”

Związek Gmin Pomorskich zaprasza na  seminarium pn. „Zadania samorządów lokalnych i gospodarczych aktywizujące obszary wiejskie województwa pomorskiego", które  odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2018 roku w  Centrum Konferencyjnym Continental w Krynicy Morskiej.

XII edycja Pomorskiego Święta Produktu Tradycyjnego

17 czerwca w Gdańsku-Oliwie, na terenie przylegającym do katedry, specjały kuchni regionalnej zaprezentuje ponad 50 wystawców. Będą przetwory z babcinej spiżarni, ciasta, ryby i wyroby wędliniarskie.

Zmiana siedziby Zespołu ds. obsługi KSOW

Informujemy, że w dniach 14-15 czerwca br. planowana jest przeprowadzka pracowników Zespołu ds. obsługi Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w budynku przy ulicy Augustyńskiego 2.