Dni Otwarte.eu - logotyp

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – zgłoś swój projekt

Marszałek województwa pomorskiego zaprasza beneficjentów funduszy europejskich do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w dniach 12-15 maja 2016 r.

Zachęcamy do organizacji wydarzeń prezentujących Państwa projekty. Prosimy o udostępnienie szerokiej publiczności zrealizowanego przedsięwzięcia, otwarcie miejsc na co dzień niedostępnych, zaproponowanie zniżek na oferowane przez Państwa usługi, czy przygotowanie innych atrakcji. Udział w Dniach Otwartych jest okazją do szerokiej promocji Państwa projektów jako dobrych pomysłów na wykorzystanie Funduszy Europejskich oraz Państwa przedsiębiorczych postaw, które mogą stać się inspiracją do sięgnięcia po Fundusze Europejskie.

Poprzednia edycja Dni Otwartych, która odbyła się w 2015 r., cieszyła się dużym zainteresowaniem. W czasie trwania akcji odbyło się blisko 1000 wydarzeń, w których wzięło udział około 200 000 uczestników. Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w przygotowanych przez Państwa atrakcjach zachęcać będzie ogólnopolska kampania promocyjna, ponadto przewidziane są także relacje z niektórych wydarzeń.

Akcja posiada swój logotyp, a na stronie www.dniotwarte.eu udostępnimy szablony materiałów promocyjnych, które będziecie Państwo mogli wykorzystać podczas organizacji Dni Otwartych w swoim projekcie. Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Rozwoju przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu. Strona internetowa będzie uruchomiona nie później niż 5 kwietnia br.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt:

Zobacz: Regulamin Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk