PO RYBY 2014-2020
DniOtwarte.eu - logo

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) w 2021

Uprzejmie informujemy, że Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) w 2021 roku planowane są w terminie 17-19 września w formule hybrydowej. Na terenie województwa pomorskiego DOFE odbędą się już dziewiąty raz. To właśnie Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku we wrześniu 2013 roku zainicjował te wydarzenia. DOFE jest to wydarzenie skupiające przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów korzystających z funduszy europejskich na terenie całego kraju.

Dzień Otwarty w Państwa projektach, nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może nim być udostępnienie bezpłatne lub ze zniżką codziennej oferty czy też organizacja dodatkowego wydarzenia. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji, to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, szpitali, zakładów produkcyjnych a nawet oczyszczalni ścieków, również ciekawi i przyciąga mieszkańców.

Mogą Państwo zaplanować zarówno wydarzenie w formule on-line jak i tradycyjnie zaprosić beneficjentów do siebie!

Bez względu na wybór formatu wszystkie pomorskie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach DOFE, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu oraz na Facebooku na profilu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach.

Główny organizator, czyli Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przeprowadzi konkurs dla Beneficjentów oraz konkurs dla ogółu społeczeństwa, a także konkursy na Facebooku. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielania szablony materiałów promocyjnych.

Planujemy w naszym regionie przeprowadzić również dedykowaną pomorskim beneficjentom akcję promocyjną, jednak na ten moment szczegóły ustalamy jeszcze
z Ministerstwem – szczegóły przekażemy Państwu w terminie późniejszym po uzyskaniu od Państwa informacji zwrotnej nt. udziału w tegorocznym Wydarzeniu.,

Koordynatorem Dni Otwartych w województwie pomorskim jest Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, a koordynatorem akcji ogólnopolskiej Ministerstwo Funduszy
i Polityki Regionalnej przy wsparciu i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zgłoszenie udziału w akcji możliwe będzie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.dniotwarte.eu w terminie do 31 sierpnia 2021 r. O możliwości zgłoszenia się przez stronę poinformujemy Państwa w terminie późniejszym, kiedy ruszy strona Dni Otwartych.

Jednocześnie prosimy o przesłanie do Urzędu Marszałkowskiego, na adres: k.rojek@pomorskie.eu dofe@pomorskie.eu informacji, czy zamierzają Państwo wziąć udział w DOFE.

Na Państwa deklaracje czekamy do 16 lipca 2021 r.

Umożliwi to nam zaplanowanie działań, które leżą po naszej stronie.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt:

  • Pan Krzysztof Rojek tel. 58 32 68 452; email: k.rojek@pomorskie.eu ( w zakresie programów PROW 2007-13, PROW 2014-20, PO RYBY, Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020)

Zwracamy się do Państwa również z uprzejmą prośbą o poinformowanie, poprzez Państwa stronę internetową, Beneficjentów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 oraz PROW na lata 2014-20, a także Programu Operacyjnego Zrównoważony Rozwój Sektora Rybołówstwa i Nadbrzeżnych Obszarów Rybackich 2007-2013 oraz Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze na lata 2014-20) z terenu Państwa Powiatu i Gminy o planowanych „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” oraz o zachęcanie Ich do udziału w przedmiotowym wydarzeniu. 

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk