Znamy laureatów II edycji konkursu „Weki z Pomorskiej Spiżarni”!

Znamy laureatów II edycji konkursu „Weki z Pomorskiej Spiżarni”!

15.11.2021
Krzysztof Rojek
Krzysztof
Rojek
AUTOR
Krzysztof Rojek
Krzysztof
Rojek
15.11.2021

Samorząd Województwa Pomorskiego, mając na względzie nie tylko zainteresowanie rolników przetwórstwem żywności i sprzedażą produktów wytworzonych z własnej uprawy, hodowli lub chowu, ale także zwiększenie zainteresowania produktami lokalnymi wśród konsumentów, po raz kolejny zorganizował konkurs na najlepszy produkt lokalny wytwarzany w ramach RHD.

 

Do tegorocznej edycji zgłoszono łącznie 37 produktów w 6  kategoriach konkursowych: produkty i przetwory mięsne i rybne, produkty mleczne, produkty pszczelarskie, przetwory owocowe, przetwory warzywne , oleje i octy.  Po zweryfikowaniu wymagań formalnych, które musieli spełnić uczestnicy konkursu, ostatecznie ocenie podlegały  32 produkty.

Komisja  konkursowa powołana przez Marszałka Województwa Pomorskiego oceniła  produkty  na  podstawie  przyjętych  kryteriów:  walory organoleptyczne, prezentacja produktu, związek z regionem lub  konkretnym miejscem, cechy charakterystyczne danego produktu oraz posiadane certyfikaty i nagrody.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

Kategoria produkty i przetwory mięsna i rybne:

I miejsce – „Węgorz w galarecie słodko – kwaśnej” –M-Fish Marcin Bochra, Dzierzgoń powiat sztumski

II i III miejsce – nie przyznano

Kategoria produkty mleczne:

I miejsce – „Wypasiony ser w oleju” –  Wypas u Tośka Bartosz Krauze, Barłomino powiat wejherowski

II miejsce – „Kozie kulki od Anulki” – Makowa Koza Anna Krużycka, Cieciorka powiat starogardzki

III miejsce – nie przyznano

Kategoria produkty pszczelarskie:

I miejsce – „Miód z kurkumą i imbirem” – Pasieka Stacjonarna Jan Freda, Pszczółki powiat gdański

II miejsce – „Miód gryczany z Kaszub” – Pasieka na Kaszubach Witold Kalkowski, Dzierżążno powiat kartuski

III miejsce – „Miód z wiśnią” – Miodolandia Mateusz Browarczyk, Stanisławowo powiat gdański

Kategoria przetwory owocowe:

I miejsce – „Powidła z mirabelek z kardamonem” – Ekostodoła Aneta i Jarosław Kułynycz, Koczała  powiat człuchowski

II miejsce – „Konfitura z płatków róży” – Kaszubskie Zioła Bożena Ogar- Ekiert Pasieka, Łąkie powiat bytowski

III miejsce – „Bio dżem jagoda kamczacka” – Jagodowe Marzenie Małgorzata Siłakowska, Chrzanowo powiat wejherowski

Kategoria przetwory warzywne:

I miejsce – „Napój wzmacniający z pietruszką” –  Kaszubskie Zioła Bożena Ogar- Ekiert Pasieka, Łąkie powiat bytowski

II miejsce – „Bio zakwas z buraków” – Gospodarstwo Ekologiczne Jawory Grzegorz Bartosiewicz, Jawory powiat słupski

III miejsce – „Papryczki antipasti w oleju porowym” – Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie Jaworscy Marlena Jaworski, Janówka powiat malborski

Kategoria oleje i octy:

I miejsce – „Olej konopny – tłoczony na zimno” – Katarzyna i Rafał Mładanowicz, Rzeczenica powiat człuchowski

II miejsce – „Olej porowy” – Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie Jaworscy Marlena Jaworski, Janówka powiat malborski

III miejsce – „Ekologiczny olej konopny” – Ekostodoła Aneta i Jarosław Kułynycz, Koczała  powiat człuchowski

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ogromne zaangażowanie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Projekt  współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk