Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022 – zaproszenie do organizacji wydarzeń

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022 – zaproszenie do organizacji wydarzeń

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) w 2022 roku planowane są w terminie 7-9 października w formule hybrydowej. Na terenie województwa pomorskiego DOFE odbędą się już dziesiąty raz. To właśnie Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku we wrześniu 2013 roku zainicjował te wydarzenia. DOFE jest to wydarzenie skupiające przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów korzystających z Funduszy Europejskich na terenie całego kraju.

Zapraszamy do organizacji Dnia Otwartego/ Dni Otwartych w Państwa projektach: zwiedzanie, udostępnienie bezpłatne lub ze zniżką codziennej oferty, organizacja dodatkowego wydarzenia, warsztaty, gry lub zabawy dla dzieci i ich opiekunów itp.

Mogą Państwo zaplanować zarówno wydarzenie w formule on-line jak i tradycyjnie zaprosić beneficjentów do siebie.

To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji, to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, szpitali, zakładów produkcyjnych a nawet oczyszczalni ścieków, również ciekawi i przyciąga mieszkańców nie tylko z województwa pomorskiego.

Bez względu na wybór formatu wszystkie pomorskie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach DOFE, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu oraz w mediach społecznościowych na profilu UMWP „Pomorskie w Unii”. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach.

Główny organizator, czyli Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przeprowadzi konkurs dla Beneficjentów, konkurs dla ogółu społeczeństwa, konkursy w mediach społecznościowych oraz roześle pakiety promocyjne do Beneficjentów biorących udział w Wydarzeniu.

W naszym regionie planujemy również przeprowadzić dedykowaną pomorskim beneficjentom akcję promocyjną – po uzyskaniu od Państwa informacji zwrotnej nt. udziału w tegorocznym Wydarzeniu.

Serdecznie zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zgłoszenie udziału w akcji możliwe będzie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.dniotwarte.eu. O możliwości zgłoszenia się przez stronę poinformuję Państwa w terminie późniejszym, kiedy ruszy dedykowana wydarzeniu witryna.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

Pan Krzysztof Rojek, nr tel. 58 32 68 452, e-mail: k.rojek@pomorskie.eu

Dowiedz się więcej

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu
58 32 68 650 lub adresem e-mail dprow@pomorskie.eu.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Jana Augustyńskiego 2
80-810 Gdańsk